Seren Serengil'in canlı yayında çenesi kilitlendi!

'Söylemezsem Olmaz' programının sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil, canlı yayında tartışma yaşadı. Yaşadığı gerilimin ardından çenesi kilitlenen Seren Serengil hastaneye kaldırıldı.

Seren Serengil'in canlı yayında çenesi kilitlendi!
Editör: Arpak Medya
14 Aralık 2022 - 20:55

Seren Serengil ve Bircan Bali canlı yayında gergin anlar yaşadı. Serengil’in “Sözümü kesme, ben konuşuyorum” çıkışına sinirlenen Bali, “Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım” diyerek tepki gösterdi.

İkilinin o anlardaki sinirli yüz ifadeleri ekranlara da yansıdı.

“BEN YOKKEN HALAY ÇEKİYORSUNUZ”

Program açılışında Seren Serengil’in “Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsunuz” çıkışına sinirlenen Bircan Bali, “Sen varken de dert çekiyoruz” diyerek tepki gösterdi.

Bali’nin sözüne sinirlenen ve yüz ifadesi değişen Serengil ise, “Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme” ifadelerini kullandı.

BİRCAN BALİ DE SİNİRLENDİ

Seren Serengil’in kendisiyle emir kipiyle konuşmasına çok sinirlenen Bircan Bali, “Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika’da kaldı” dedi.

İkili arasındaki gerilimin ardından konuşmakta zorlanan Seren Serengil, ‘çenem kilitlendi’ dedi.

SEREN SERENGİL CANLI YAYINDA FENALAŞTI

Programın ortasında fenalaşan Seren Serengil’in hastanedeki görüntüsünü paylaşan sevgilisi,  “Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahede altına alındı” ifadelerini kullandı.kaynak:sözcü
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.