Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz'ı uyardı!

Dün akşam düzenlenen GQ Türkiye Men of the Year Ödülleri töreninde 'Yılın Oyuncusu' seçilen Uraz Kaygılaroğlu, ödülünü Cem Yılmaz'ın elinden aldı. Geçen günlerde eski eşi Melis İşiten'in de yaralandığı ölümlü trafik kazası nedeniyle zor günler geçirdiğini anlatan Kaygılaroğlu, o sırada Yılmaz'ın gülmesinden rahatsız oldu ve "Ciddi bir şey anlatıyorum" diyerek tepki gösterdi.

Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz'ı uyardı!
Editör: Arpak Medya
02 Aralık 2022 - 18:51

GQ Türkiye Men of the Year Ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Uraz Kaygılaroğlu da ‘Yılın Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü. Ödülünü Cem Yılmaz’ın elinden alan Kaygılaroğlu, konuşma yaptığı esnada sinirlendi.

Geçen günlerde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün yaptığı kazada yaralanan eski eşi Melis İşiten’le ilgili konuşan Kaygılaroğlu, “Çok teşekkür ediyorum, çok kıymetli bir ödül benim için. Çok zor birkaç gün geçirdik, o kadar korktum ki. Günlük hayatta üzüldüğüm, kızdığım çoğu şeyin boş olduğunu anladım” dedi.

Konuşma esnasında arkasında duran Cem Yılmaz’ın güldüğünü fark eden Kaygılaroğlu, arkasına dönüp “Ciddi bir şey anlatıyorum” diyerek tepki gösterdi.

kaynak:sözcü
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.