Nurettin Rençber Şanlıurfa'ya geliyor

Nurettin Rençber Şanlıurfa’ya geliyor Türk Halk Müziğinin güçlü sesi, usta yorumcu Nurettin Rençber; Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Mersin ve Adana’da sevenleriyle buluşacak.

Nurettin Rençber Şanlıurfa'ya geliyor
Editör: Arpak Medya
05 Şubat 2022 - 10:27

Nurettin Rençber Şanlıurfa’ya geliyor

 

Türk Halk Müziğinin güçlü sesi, usta yorumcu Nurettin Rençber;  Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Mersin ve Adana’da sevenleriyle buluşacak.

ŞANLIURFA   / Kalpleri adeta feth eden birbirinden değerli eserlerin bestekarı ve yorumcusu olan Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Nurettin Rençber, Piramit Organizasyon tarafından gerçekleştirilen turne programı kapsamında; Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Mersin ve Adana’daki konserlerde sevenleriyle buluşacak.

"Yaz Yağmuru, Aşk Sana Benzer, Ben Seni Yasaklarda Sevdim, Sus, Bir Ayrılık Şarkısı ve Ezo gibi birbirinden değerli eserlerinin yanı sıra benzersiz yorumuyla  milyonlarca hayrana sahip olan ünlü sanatçı Nurettin Rençber, Güney ve Doğu illerini kapsayan konserler serisine 27 Şubat Pazar günü Diyarbakır’dan başlayacak. 

Ünlü sanatçı; 27 Şubat Pazar günü Diyarbakır Sezai Karakoç Kongre ve Kültür Merkezi’nde, 28 Şubat Pazartesi günü Şanlıurfa Cıty AVM, 2 Mart Çarşamba günü Gaziantep Şehitkamil Kültür Merkezi’nde, 3 Mart Perşembe günü Mersin Yenişehir AKM’de ve 5 Mart Cumartesi günü Adana’da, 01 Burda PGM (Performans Gösteri  Merkezi) Sahne’de en güzel şarkılarını sevenleri için seslendirecek.

Pandemi nedeniyle uzun bir süredir hayranlarının heyecanla beklediği  turnesine çıkmayan usta yorumcu Nurettin Rençber, konserler öncesi hayranlarına mesaj gönderdi. Rençber, bu konserlerde sevenlerinden tek ricasının pandemi kurallarına uyum olduğunu belirterek, “Sağlığımız her şeyden önce gelir. Siz kurallara uyun, en güzel şarkılarım sizlere gelecek” mesajını verdi.

Konser biletlerinin Biletix ile konserlerin organizatörü firmalardan temin edilebileceği bildirildi.KAYNAK: SÖZCÜ.COM

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.