KARAKÖPRÜ'DE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKEYLE DÖŞENİYOR!

Karaköprü Belediyesi, ilçede üstyapı çalışmaları kapsamında ilçede yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor

Editör: Arpak Medya
29 Kasım 2023 - 12:36

Karaköprü Belediyesi, ilçede üstyapı çalışmaları kapsamında ilçede yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor

Her geçen gün büyüyen ve yeni yerleşim alanları oluşan Karaköprü'de oluşan yol ihtiyacını karşılamak için Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yol açma, yenileme ve düzenleme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve gelişen mahallelerde yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşerken, yayalar için de kaldırım yaparak hizmete sunuyor.

Batıkent ve Mehmetçik Mahallerinde yeni açılan yolun alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeme çalışmalarına hemen başlanırken, çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni yol vatandaşların hizmetine sunulacak.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla aralıksız bir şekilde gerçekleştirilen yol çalışmaları, özellikle yeni gelişen ve konutlaşmanın devam ettiği mahallelerde yoğun bir şekilde yürütülüyor.

Fen işleri ekipleri yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını Mehmetçik Mahallesinin yanı sıra Seyrantepe, Atakent, Doğukent ve Güllübağ gibi mahallelerde program dahilinde sürdürüyor.

ARPAK MEDYA HABERLER


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.