İSTANBUL'DA DEHŞET EVİ!

İstanbul Sancaktepe'de bir evde, baba ve üç çocuğu ölü bulundu. Mahir A.'nın eşinin evi terk etmesi üzerine 3 çocuğunu asarak intihar ettiği iddia edildi.

İSTANBUL'DA DEHŞET EVİ!
Editör: Arpak Medya
27 Ocak 2023 - 16:58

İstanbul Sancaktepe'de bir evde, baba ve üç çocuğu ölü bulundu. Mahir A.'nın eşinin evi terk etmesi üzerine 3 çocuğunu asarak intihar ettiği iddia edildi.

İstanbul’da 3 çocuk ile babaları ölü bulundu

Sancaktepe, Fatih Mahallesi, Selahattin Eyyubi Caddesi'nde yaşanan olay, bir sitede teknisyen olarak çalışan Dursun Ç.'nin iş arkadaşına ulaşamamasıyla ortaya çıktı. İddiaya göre Dursun Ç., arkadaşı Mahir A. dün ve bugün işe gelmeyince aramaya çıktı.  Dursun Ç., arkadaşının olabileceği yerlere bakmak için kazan dairesine indi.

ÇOCUKLARINI ASTI İNTİHAR ETTİ

Kazan dairesine inen Dursun Ç., Mahir A.’yı ve onun çocuklarını doğalgaz borularına asıla halde buldu. Gördükleri karşısında dehşete kapılan Dursun Ç., ilk şokun ardından durumu polise bildirdi. Olay yerine giden polisin yaptığı ön çalışmada, Mahir A.’nın 11 yaşındaki oğlu B.A., 10 yaşındaki kızı B.A. ve 4 yaşındaki oğlunu asarak öldürdüğü daha sonra aynı şekilde intihar ettiği belirlendi.

BOŞANDILAR, 4 AY ÖNCE BARIŞTILAR

Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Mahir A.’nın eşi Hatice A. ile problem yaşadığı belirtildi. Mahir A.’nın eşine sürekli şiddet uyguladığı, Hatice A.'nın bu sebeple 2019'da açtığı davayla kocasından boşandığı belirtildi. Çiftin ayrıldıktan sonra, geçtiğimiz yıl ekim ayında yeninden barışarak aynı evde yaşamaya başladığı öğrenildi.

‘ABLAMA GÖTÜRECEĞİM’ DEDİ 

Eşiyle bir araya gelen Hatice A., yeniden şiddet görünce kocasıyla arası bozuldu. Mahir A.’nın eve gelmemesini istedi. Bir aydır evine gitmeyen Mahir A. üç gün önce yine eve gitti. İddiaya göre, Hatice A. kocasını evde görünce yeniden tartımaşa yaşandı. Mahir A., tartışma sonrası çocuklarını alarak ablasına götüreceğini söyledi ve evden ayrıldı. Ancak çocuklarını, aynı sitede bulunan kazan dairesine götürerek katlettiği ortaya çıktı.

Sancaktepe Kaymakamlığı da olaya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“İlçemiz Fatih Mahallesi Selahattin Eyyubi Caddesinde bulunan bir sitede işçi olarak çalışan, ailevi ve psikolojik sorunlar yaşayan M.A'nın (3) çocuğunu öldürdüğü ve kendisinin de aynı yöntemle intihar ettiği anlaşılmıştır. Konuyla ilgili tahkikat başlatılmıştır. Meydana gelen bu elim olayda hayatını kaybeden masum çocuklarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”

Denizli'de 2 yaşında çocuğun 'şüpheli' ölümü...

KAYNAK: SÖZCÜ.COM

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.