HALİLİYE BELEDİYESİ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYOR! Başkan Mehmet Canpolat'ın spora yatırımları devam ediyor. ABONE OL Dinle ABONE OL Editör: Arpak Medya 09 Mayıs 2022 - 10:45 Paylaş Tweetle WhatsApp FACEBOOK YORUMLAR YORUMLAR 0 Yorum adlı kullanıcıya cevap Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız. Eyyübiyeli Gençler Sıcaktan Kaçıp Havuza Dalıyor! İl Sağlık Müdürü Solmaz; Suruç Devlet Hastanesini yerinde değerlendirdi! MUHTARLAR, ÜSTYAPI HİZMETLERİ İÇİN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR ETTİ! BÜYÜKŞEHİR’DEN SİVEREK’TE BETON YOL ÇALIŞMASI! KARAMOLLAOĞLU: 6'LI MASA DEVAM EDİYOR! Bu Belirtiler Varsa Mutlaka Doktora Başvurun!
FACEBOOK YORUMLAR