BAŞKAN BEYAZGÜL: KIZILKOYUN BAHÇESİ HAYIRLI OLSUN!

BAŞKAN BEYAZGÜL “KIZILKOYUN BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN Şanlıurfa’da yeşilin artırılması, yerli ve yabancı misafirlerin kenti ziyaretleri sırasında keyifli vakit geçirip soluklanabilecekleri ferah alanlar kazandırmak için hizmetlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kızılkoyun Nekropol Alanında çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı.

BAŞKAN BEYAZGÜL: KIZILKOYUN BAHÇESİ HAYIRLI OLSUN!
Editör: Arpak Medya
17 Mayıs 2022 - 10:28

BAŞKAN BEYAZGÜL “KIZILKOYUN BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN

Şanlıurfa’da yeşilin artırılması, yerli ve yabancı misafirlerin kenti ziyaretleri sırasında keyifli vakit geçirip soluklanabilecekleri ferah alanlar kazandırmak için hizmetlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kızılkoyun Nekropol Alanında çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi sınırlarında bulunan Kızılkoyun Nekropol Alanında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda tarihi bölgeye uygun tasarımı, yeşil alanları, gece ışıklandırması, peyzaj uygulamalarıyla vatandaşların dinlenebilecekleri yeşil bir alan oluşturuldu.

Toplam proje alanı 4.000 m² olan Kızılkoyun Çevre Düzenleme çalışmaları kapsamında 6 adet kamelya, 1 adet büfe, oturma alanları, yürüme yolları, yeşil alanlar, sulama sistemi ve aydınlatma sisteminin yapım işlemleri tamamlandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Aydınlatmasıyla, yürüyüş yollarıyla, tarihi ambiyansıyla huzur veren bir ortam haline dönüşen Kızılkoyun Bahçesi’nin Şehre nefes aldıracağını söyledi. Şanlıurfa’da yeşil alanlara bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Beyazgül, “Kızılkoyun Bahçesi” Şanlıurfa’ya hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ARPAK MEDYA HABERLER


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.