REZALET ŞOV!

Tüm Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği Aziz Yıldırım Ali Koç buluşması dün Habertürk ekranlarında gerçekleşti.

REZALET ŞOV!
Editör: Arpak Medya
09 Haziran 2024 - 00:39
Buuluşmada iki ismin  yıldır devam eden ve özellikle son bir aydır tavan yapan karşılıklı iddialarına dair ekran başındaki izleyicileri aydınlatmaları iken her iki isim de büyük komedyen gibi davrandılar.

ALİ KOÇ'UN OTURUŞU!

Fenerbahçe'nin mevcut başkanı Ali Koç'un 71 yaşında, haklı veya haksız Fenerbahçe için hapis yatan efsane başkan Aziz Yıldırım karşısında şımarık çocuklar gibi oturması sosyal medyada büyük eleştiri konusu oldu.

Koç kısa süren ve izleyenlerin hiç bir şey anlamadığı program boyunva oturuşu, şımarık, kaba tavırları ile taraflı tarafsız tüm kesimlerden eleştiri aldı.

SAYGISIZLIK KABALIK MAFYAVARİ HAREKETLER!

Haftalardır biri birleri hakkında demediklerini bırakmayan ikilinin Galatasaray Kulübü Başkanı hakkında hadsiz, saygısız söylemleri sosyal medyada tepki görürken canlı yayında Aziz Yıldırım'dan fırça yiyen Habertürk Moderatörü basın etiği gereği konuklarını uyarmadığı gibi söz hakkına da başvurmadı.

Hem Ali Koç hem de Aziz Yıldırım'ın FETÖ iddialarını ekrana da taşımaları aslında yıllardır ikisi tarafından başarısızlıklarına kılıf için uydurdukları Galatasaray FETÖ algısının aksine koca Fenerbahçe'yi terör örgütünün kucağına ittikleri dünkü yayında ortaya çıkmış oldu.

TRANSFER HİLLELERİ DEŞİFRE OLDU!

Aziz Yıldırım yayında hem İrfan Can Kahveci hem de Mourinho transferlerinde Ali Koç ve yönetimlerinin kamuya açık olan Fenerbahçe Sportif A.Ş yatırımcılarını yalan beyanlarla maniple ettiklerini itiraf ettirdi.

Yıldırım kendilerinin 15 Milyon Euro'ya anlaştıkları Mourinho'nun Ali Koç ile çok daha büyük bir rakama anlaştığını dolayısı ile açıklanan rakamın doğru olmadığını ve açıktan para verildiğini söylerken Fenerbahçe'nin 7 Milyon EURO şeklinde açıkladığı İrfan Can Kahveci transferinin aslında 11.5 Milyon Euroya gerçekleştiğini de deşifre etti.

Sürekli Galatasaray'ı transferlerde KAP'a yanlış bilgiler vermekle itham eden Ali Koç'un aslında kendisinin bunu yaptığını milyonlarca izleyici tanık oldu.

BARONLAR ADNAN OKTAR FETÖ

Fenerbahçe Kongresi süreci kamuoyuna Ali Koç Ve Aziz Yıldırım'ın koca Fenerbahçe'yi şahsi egoları yüzünden baronlar, Adnan Oktar ve Fetö yapılanmalarının kucağına ittiğini milyonların gözleri önüne sermiş oldu.

ARPAK MEDYA HABERLER

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.