Meghan Markle ve Kate Middleton gerginliği!

2020 yılında eşi Prens Harry ile İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan Meghan Markle’ın, evlilik sürecinde Kate Middleton ile yaşadığı anlaşmazlıkla ilgili farklı bir iddia ortaya atıldı.

Meghan Markle ve Kate Middleton gerginliği!
Editör: Arpak Medya
06 Temmuz 2024 - 22:52

Meghan Markle ve Kate Middleton, Sussex çiftinin düğününe giden süreçte Middleton’ın kızı Prenses Charlotte konusunda büyük bir anlaşmazlık yaşadılar ve bu durum ikilinin arasının açılmasına neden oldu.

Kraliyet Ailesi’nin yaşam tarzına alışmakta zorlanan Markle’ın, eşi Prens Harry’nin aile üyeleri dışında eltisi Middleton’la da anlaşmakta zorlandığı biliniyor.

Meghan ve Harry'nin düğününe giden süreçte ikili bir gerginlik yaşandı. O dönemde çiftin nedime elbiseleri konusunda anlaşamadıkları ve bunun da gözyaşlarına yol açtığı bildirilmişti.

İlk başta Meghan'ın Kate'i ağlattığı bildirilmişti ancak daha sonra gözyaşlarına boğulan kişinin Meghan olduğu ortaya çıktı. 39 yaşındaki Harry de Kate'in anlaşmazlıktan dolayı özür dilemek için çiçek gönderdiğini doğruladı.

FARKLI İDDİALAR GÜNDEMDE

Ancak Yazar Tom Bower, “Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors” adlı kitabında olayların farklı bir versiyonunu paylaşıyor ve Meghan'ın "Prenses Charlotte'u en yakın arkadaşı Jessica Mulroney'nin kızına olumsuz şekilde benzettiği" iddia ediyor.

Yazarın kitabında isimsiz kaynaklara yer veriliyor ve kitapta Meghan'ın, Kate'in üçüncü çocuğu Prens Louis'i kucağına aldıktan sonra "yorgun" göründüğünü iddia ettiği de yer alıyor. Prens Louis, nisan ayında, Sussex çiftinin büyük gününden sadece birkaç hafta önce doğmuştu.

Kate'in, Kraliyet protokolünün önerdiği gibi nedimelerin tayt giymesi gerekip gerekmediği konusunda Meghan ile tartışmak için "çok yorgun" olduğu bildirildi. Düşes, nedimelerinin tayt giymesini istemediğinden emindi ve bu konuda arkadaşı Jessica’dan da destek aldı.

Kitap, Meghan’ın iddia ettiğinin aksine, Kate'in Charlotte'un elbisesinin "çok kısa" olduğunu düşündüğünü ve Meghan'ın "uzlaşma" konusundaki "yetersiz" tavırlarının kendisini üzdüğünü iddia ediyor. (sözcü)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.